Moje rękodzieło – zapowiedź. Czyli co ja znowu wymyśliłam?

Postanowiłam zrobić pod choinkę moim bliskim ręcznie robione prezenty. Tak… Więc w najbliższym czasie możecie się spodziewać zdjęć moich rękodzieł na blogu. Ech… Co ja robię? Wiem, że będę tego później żałować, ale cóż… Słowo się rzekło. No to czekajcie!

P.S. Jak mi bardzo nie wyjdzie (co jest dosyć prawdopodobne) to nie będę tego zamieszczała na blogu, wybaczcie ale to by była dla mnie zbyt wielka kompromitacja : )

2 myśli nt. „Moje rękodzieło – zapowiedź. Czyli co ja znowu wymyśliłam?

  1. Ojej, rzeczywiście, trzeba robić prezenty! Ja też zwykle robię ręcznie, ale nie mam wielkich talentów artystycznych, więc zazwyczaj po prostu piszę wiersze dla każdego członka rodziny. Oczywiście robię to kaligraficznym pismem (co jest dosyć trudne dla mnie, ale staram się) i jakoś ozdabiam kartkę.
    Koniecznie pochwal się na blogu swoimi dziełami!
    Pozdrawiam,
    Pola

  2. Bardzo dobry pomysł! Ja też powinnam wreszcie postanowić coś takiego. No, niby jakieś laurki dla rodziców robię (niczym przedszkolanka:), przydało by się jednak uczynić coś więcej. Zamieść zdjęcie jak tylko coś tam wymyślisz, czekam;3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>